Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, 100kopeciu.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su 100kopeciu.lt slapukų naudojimo politika.
PREKIŲ KREPŠELIS

Bendra suma: 0,00 EUR

Iš viso: 0,00 EUR

ŽIŪRĖTI KREPŠELĮ / APMOKĖTI

Kodėl teleskopinės kopėčios taip sparčiai populiarėja?

Teleskopinės kopėčios statybinių medžiagų rinkoje atsirado ne taip seniai, tačiau jos jau spėjo užimti tvirtą poziciją šiuolaikinio žmogaus gyvenime. Teleskopinės kopėčios daugiausia naudojamos nedideliems remonto darbams tiek privačiuose namų ūkiuose, tiek pramonėje. Šis prietaisas tampa vis populiaresniu dėl daugybės privalumų ir savo unikalios charakteristikos.Kaip veikia teleskopinės kopėčios?

Standartinės teleskopinės kopėčios susideda iš atskirų sekcijų, sujungtų specialiomis tvirtinimo detalėmis. Visą kopėčių rinkinį, paprastai, sudaro:

•   Apsaugos, kurios atlieka palaikymo funkciją. Ekspertai rekomenduoja įsigyti teleskopines kopėčias su guminiais padais, nes tokios stabiliau stovi ant slidžių paviršių.

•   Pakopos. Kad būtų patogiau naudoti, įvairių modelių teleskopinėse kopėčiose, paprastai, būna kelios pakopos. Kartais pakopų skaičius siekia net 20. Tokie kopėčių modeliai naudojami profesionaliam darbui ir pramonei.

•   Turėklai. Šis elementas nėra privalomas ir būna ne visuose modeliuose.

Kopėčių modelio pasirinkimas priklauso nuo jų naudojimo sąlygų

Šiandien galima išskirti kelias pagrindines teleskopinių kopėčių rūšis. Populiariausios iš jų:

•   Klasikinės kopėčios – labiausiai paplitęs modelis.

•   Universalūs modeliai populiarūs dėl savo kompaktiškumo.

•   Transformuojantys modeliai ypač naudingi sunkiai pasiekiamose vietose.Pagrindinės teleskopinių kopėčių charakteristikos

Pagrindinė teleskopinių kopėčių gamybos medžiaga yra plienas ir aliuminis. Keli modeliai gaminami iš gryno metalo, o likusiems gaminti naudojamos įvairių metalų priemaišos. Namų reikmėms ekspertai rekomenduoja naudoti aliuminio kopėčias, o rimtesniems darbams geriau rinktis plieno modelius.

Teleskopinės kopėčios patrauklios savo išvaizda. Jos mobilios, nedaug sveria ir lengvai gabenamos. Su tokiais prietaisais daug lengviau dirbti bet kokiame aukštyje, net ir naudojant universalias kopėčias.

Kopėčių gamyboje naudojamos medžiagos yra ilgaamžės, lengvai atlaiko mechanines apkrovas bei temperatūros pokyčius. Tvirtesni plieno kopėčių modeliai gana plačiai naudojami gamybos sferose.

Pagrindinė teleskopinių kopėčių naudojimo sąlyga - patikimas užtvirtinimas. Prieš pradedant darbą, būtina kelis kartus patikrinti kopėčių jungtis ir fiksavimą.

Tinkamų kopėčių pasirinkimas tiesiogiai susijęs su darbo apimtimi, įrenginio veikimo sąlygomis, taip pat paties modelio savybėmis. Žinodami visus aukščiau nurodytus reikalavimus, lengvai išsirinksite tinkamą variantą, kuris taps patikimu pagalbininku darbe.